^^

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА ПОРАДА
Стань справжнім українцем. Спілкуйся українською в сім'ї, на вулиці, з друзями, знайомими, на роботі і тим більше з начальством!

З повагою, адміністрація сайту
2008-2018
Дата і час Логотип сайту Настрій сайту
Гарного Вам настрою і позитивних емоцій. Любові, Віри і Надії!
Для перегляду всіх матеріалів і скачування файлів зареєструйтеся на сайті. Відвідайте форум та пограйте on-line ігри. Чекаємо відгуків у гостьовій книзі.(Інформація і технології, освіта, караоке, поезія, фізика, еротика.) Зареєстрованим-повний доступ!!! Розкажіть про наш сайт вашим друзям. Подайте своє оголошення. Приємного відпочинку.
Україна
• Нападати на мову народу — це означає нападати на його серце.
• Колись народ зацікавиться, чи справді у наших правителів-багачів кров блакитна.
Ласкаво просимо на сторіночку «Головна»

Список працівників школи:
Директор школи  Муха Юрій Юліанович, 1968 року народження, вчитель фізкультури. Категорія— вища, звання— старший вчитель, стаж роботи 17 років. Ел. почта: volin-osvita9@ukr. net
Завуч з навчальної роботи: Байбула Юрій Володимирович, 1974 року народження, вчитель історії. Категорія—вища, стаж роботи—13 років.
Завуч з виховної роботи Шабала Зоя Костянтинівна, 1969 року народження, вчитель географії. Категорія—перша, стаж роботи— 20 років. Педагог—організатор  Мельник Людмила Семенівна, 1970 року народження, педагог—організатор. Категорія—молодший спеціаліст, стаж роботи—17 років.   Мельничук Андрій Андрійович, 1965 року народження, вчитель музики. Вчитель першої категорії, стаж роботи –15 років.
Щерба Катерина Фролівна - вчитель початкових класів, голова профкому.
Олійник Таїсія Степанівна - вчитель зарубіжної літератури.
Клепець Лідія Володимирівна - вчитель української мови та літератури.
Кухарук Василь Вікторович - вчитель іноземної мови та праці. Куриляк Владислав Едуардович - Довгий час працював вчителем фізики і інформатики.

Село Городище 2розташоване на південному заході від Луцька, обaбіч шосейної дороги Львів-Луцьк за 22 кілометри від обласного центру. Назва села Городище походить від давньоруського укріпленого поселення 'городища', залишки якого знаходяться за 300 метрів на захід від сучасного села в урощищі 'Вал'. Підтвердженням цього є архелогічні знахідки, що датуються Х-ХІІ століттям, зразки якого знаходяться у Волинському краєзнавчому музеї, і в музеї історії села. Сліди людського життя в даній місцевості сягають в далеку давнину, в епоху неоліту, свідками якого є знайдені знаряддя праці і речі домашнього побуту. У середині ХІІ століття поселення з невідомих причин занепадає. Найдавніші писемні відомості про Городище 2 відносяться до 1452 року, коли князь Лев Свидригайло віддав його разом з кількома іншими селами. На 1545 рік Городищем володіли пани Білостоцькі, в обов'язок яких входило забезпечення трьох замкових городищ. У податкових документах за 1570 рік названо п'ять власників села - Василя та Романа Білостоцьких, Богдана Смиковського, Гніздицького, і Василя Холинівського. Найбільша власність належала Василю Білостоцькому - 36 дворів, 30 городників, корчма, млин, який стояв до 1906 року. Була в той час і церква, бо серед платників податків названо і священника. Приблизно 400 років тому назад село було розташоване в районі Свято-Троїцького храму, який був збудований у 1779 році. На місці колишнього храму зараз знаходиться побудована у 1929 році нова церква, що є точною копією колишньої. В той час село нараховувало до сотні дворів. Посеред села стояла криниця-журавель, одна на все село. Сліди її збереглися до сьогоднішніх днів. Метрів триста південіше села протікала річка Нюрка, яка зараз називається Линівка. Проти церкви біля річки був великий водяний млин. У заплаві річки були великі джерела, які місцеве населення називало 'безоднями'. На схід від села через річку була висипана висока гребля і побудований міст. Сліди греблі збереглися і до сьогоднішніх днів. За кріпацьких часів 19 ст. всі землі і саме населення було власністю  поміщика Стерновського. У центрі села стояв його фільварок, обсаджений високими деревами. Хати в оселі стояли близько одна до одної. Протягом кінця дев'ятнадцятого початку двадцятого століття виникло кілька пожеж, які знищили значну частину села. Старожили села пам'ятають дві великі пожежі, які знищили фільварок Стерновського. В знак охорони від стихійних лих і хвороб селяни спорудили  пам'ятний хрест 'Фігура', який зберігається і досі. У 1910 році за Столипінською реформою селяни почали розселятися на хутори. Землю надавали на одне господарство пропорційно 'їдокам'. Але вже у 1912 році почали виділятися куркульські господарства, які скуповували землю в маломіцних господарів. У селі вже було кілька селянських господарств. Хутори простягалися в східному напрямку від села двома лініями довжиною по 4 кілометри.  Біля церкви була побудована церковно-приходська школа, в якій працював один учитель. В цей час викладали у школі арифметику, релігію та церковно-слов'янську мову. Під час першої світової війни через село проходила лінія фронту. Саме тут відбувалися важкі бої, які тривали 6 місяців. Частина села була спалена. В цей час згоріла приходська школа. Про важкі бої свідчить могила російських солдат, що знаходиться поблизу села Угринова.
З 1921 по 1939 рік село знаходилось під владою Польщі. За польського панування селяни жили дуже бідно, кращі землі належали поміщику Зволінському і польським колоністам. Населення терпіло національний гніт. Школи на той час не було. Більшість населення було неписьменним.
У 1939 році Городище-2 в складі західноукраїнських земель було приєднане до Радянської Укрїни. Землю роздали селянам, побудували школу.
У роки другої світової війни з 1941 по 1943 рік село попало під німецьку окупацію. В навколишніх лісах діяли невеликі партизанські загони, а також боївки УПА. Учасниками УПА були і городищани,які вели нещадну боротьбу з німецькими окупантами, і були репресовані в Сибір. Школа на під час окупації була закрита, навчання відновилося в 1944 році, в якій навчали три вчителі.
У 1941-1947 роках був організований колгосп 'Більшовик', у 1949 році утворений колгосп 'Перемога'. Його організатором був К.П.Ковальчук. У 1955 році відкрито семирічну школу. У 1992 році побудоване нове приміщення школи.
ГОРОДИЩЕ-2. Адреса. 45656, Волинська обл., Луцький  район, село Городище (Городищенська с/р), ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 35

ЖАРТИ
Єврейський тост: «Я п'ю за те, щоб наші вороги жили на одну зарплату і цукор мали тільки в сечі!»
Діоген сказав: «Багатим бути і мати багато грошей - не одне і те ж. По-справжньому багатий той, хто цілком задоволений тим, що має».
Якщо хочеш бути щасливим один день - напийся! Якщо хочеш бути щасливим один місяць - одружуйся! Якщо хочеш бути щасливим один рік - купи машину! Якщо хочеш бути щасливим все життя - будь здоровий!
- Дорогий, на тобі сидить гнойова муха!
- Ти хочеш сказати, що я - гавно?!
- Ні, але муху не обдуриш...
Ви ніколи не замислювалися над тим, чому в дитинстві хлопчики облизують губи, а дівчатка смокчуть пальці?!
Бог розділив людей на три типи: тих, хто сидить на мішку золота, тих, хто все життя здобуває золото тяжкою працею, і пташок безтурботних - корм знайдуть і радіють тому малому, що у них є.
Людина від природи слабка і тому мстить їй.
Ніколи з грошима не буває так добре, як погано буває без них.
Скільки живу, не можу зрозуміти двох речей: звідки пил береться і куди гроші діваються.
Добре зафіксований пацієнт анестезії не потребує.
Всіх грошей заробити не можна. Але пропити можна.
Якщо у вас не виходить підібрати ключ до серця дами, то підбирайтеся до іншого місця.

Афоризми
Ідеаліст - людина, яка дозволяє годувати себе красивими словами, навіть якщо вони загорнуті в найбрудніший газетний папір.
Ідеологи дискутують монологами.
Інші так розхвалюють свою країну, немов мріють її продати.
Історики фальсифікують минуле, ідеологи - майбутнє.
Як зберегти мир - це військова таємниця.
Про світле майбутнє піклуються політики, про світле минуле - історики, про світле сьогодення - журналісти.
Обручка - перша ланка ланцюга.
Слово «ні» як і раніше залишається найнадійнішим протизаплідним засобом.
Сучасний Сократ: «Я знаю, що інші нічого не знають».
Людина тепер ні на йоту не ближче до щастя, ніж в ті часи, від яких до нас дійшли перші вісті про людей.
Перше правило бізнесу - поступай з іншим так, як він хотів би поступити з тобою.
Той, хто хоче піднестися, повинен жертвувати собою для інших.
Світ - хороша школа, але вчитися всьому доводиться у себе самого.

Пройдіть тест і визначте свій рівеньIQ
Пройдіть серію інтелектуальних тестів

!!! СКРИТИЙ ТЕКСТ !!! Цей контент доступний тільки зареєстрованим користувачам.

Календарно-тематичне планування Курсу інформатики «Основи комп’ютерної графіки
1    Види комп’ютерної графіки.Векторні та растрові зображення.
2    Типи растрових зображень. RGB та CMYK модель
3    Точний колір. Профіль пристрою (сканер, монітор, принтер)
4    Формати зберігання графічних файлів
5    Растрування та лініатура.
6    Джерела цифрових зображень.
7    Інтерфейс Adobe Photoshop 7.
8    Параметри зображення та їх налаштування.
9    Малювання в Adobe Photoshop 7.
10    Робота із шарами.
11    Виділені області.
12    Тонова корекція зображень.
13    Корекція кольору зображень.
14    Ретушування.
15    Робота з текстом.

16    Фільтри та їх використання.

17    Друк документів.
18    Автоматизація роботи в Adobe Photoshop.
19    Практична робота в Adobe Photoshop.
20    Практична робота в Adobe Photoshop.
21    Загальне знайомство з Corel DRAW.
22    Інтерфейс Corel DRAW.
23    Макетування.
24    Малювання і редагування об'єктів.
25    Операції з об'єктами.
26    Контури і заливки.
27    Налаштування палітр.
28    Робота з текстом.
29    Використання ефектів.
30    Вокористання растрових зображень.
31    Друк документів.
32    Практична робота в Corel DRAW.
33    Практична робота в Corel DRAW.
34    Підсумковий урок.

Ваш браузер не підтримує флеш-ролики перейти на сторінку гриДля любителів гри в шахи
Опції:
HARD - тяжко
MEDIUM - середньо
EASY - легко
THINK NOW - хід комп'ютера

перейти на сторінку гриШироко відома головоломка Судоку
Під час вирішення головоломки, потрібно керуватися тільки одним правилом судоку. Необхідно вписати цифри в порожні клітки від 1 до 9 так, щоб: у будь-якому рядку,     у будь-якому стовпці,     у будь-якому квадраті цифри були без повторення, тобто  кожна цифра зустрічалася лише один раз.

Розпутайте сітку, так, щоб лінії не перетинались. В розділі /ІГРИ/ ви знайдете цікаві ігри, які можна пограти прямо на сайті. Ваш браузер не підтримує флеш-ролики

Х ІНФОРМАЦІЙНА ПАНЕЛЬ-ВКЛАДКА Х

Інформаційно-освітній сайт "Дещо про все".

Своя CMS, Хостинг з PHP i MYSQL

У нас тільки україномовний контент включно з матеріалами і файлами для завантажень.
Друкуємо матеріали всіх, хто пришле їх нам на електронну пошту: vlad1965vlad@ukr.net
Тематика: науково-популярні, авторські матеріали, суспільно значимі і просто цікаві матеріали.

Ми завжди раді бачити Вас тут!!!

З повагою. Адміністрація сайту.

2008-2017

^^

Всі матеріали сайту ви зможете побачити переглянувши карту сайту та навігаційну сторінку, знайти які можна зокрема в верхньому меню. Користуйтесь пошуком, ввівши пошукове ключове слово в поле пошуку.

Ця сторінка присвячена Несвічівській та Городищенській школі Луцького району.

Iнформаційно-освітній сайт
2008-2017

©
Опублікованo: 23.08.2015 / 21:12
Зміненo: 03.09.2018 / 23:38
Переглядів: 108449
Оцінoк немає
Для вас на сайті :: ●Глобальне потепління та ...молоко● ●Математика● ●ТАМ ПІД ЛЬВІВСЬКИМ ЗАМКОМ●

Сайт перейшов на систему управління контентом uacms 1.10.2015р.

Наші хіти: Статті●СОЛОНЕ ТІСТО. ЛІПЛЕННЯ. (6447)●●Календар дат та подій (6242)●●Короткий астрономічний календар на 2018-2019 рік (4024)●●Ігри на роздягання. (3374)●●Як зробити сайт популярним? (3091)●●Шукаю роботу (2835)●●Цікаві сайти та корисні посилання (2665)●●Прошивка тв-тюнера. BISS ключі. (2399)●●Файл .htaccess (2133)●●Список безкоштовних конструкторів сайтів. Зробити сайт безкоштовно (2101)●●Ідеал українського виховання (2068)●●МОВНІ ЗАГАДКИ (2066)●●Комп'ютери майбутнього. Пeрсональні комп'ютери (2048)●●Найважливіші історичні дати та події (1865)●●Правила етикету (1836)●●Календар городника на 2018-2019 рік (1801)●●Віртуальні дівчата на робочий стіл (1752)●●Сучасна контрацепція. Запобігання небажаної вагітності. Калькулятор розрахунку вагітності. (1688)●●Нанотехнології майбутнього (1662)● Матеріали●Математичні головоломки (4665)● Публікації●Календар знаменних та пам'ятних дат в 2018-2019 році (8236)●●Пояс Койпера і Хмара Оорта (4827)●●Українські обереги (легенди) (4823)●●ОПОРНИЙ КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з МАЛЮВАННЯ (4460)●●Періодична система хімічних елементів Д.І.Менделєєва (2568)●●Вишивка (1669)● Сторінки●Навігаційна сторінка (127471)●●Головна (108445)●●ХРИСТОС ВОСКРЕС (8030)●●Гороскопи (2611)●●Логічні ігри (2464)●●Стрілялки (2451)●●Фізика і інформатика (2445)●●З Новим Роком (2405)●●Тести iq (2402)●●Різдво Христове (2327)●●Еротичні ігри (2311)●●Тести iq (продовження) (2301)●●Фотоанонси (2216)●●День незалежності (1674)●●День молоді (1668)●●Опис тестів (1658)● Новини●СКРИПТИ ДЛЯ САЙТУ (1873)●●UACMS: Про систему (1684)●

• Якщо хочете перевірити, чи свіжі консерви, які ви збираєтеся відкрити, натисніть на дно банки так, щоб на жерсті утворилася вм'ятина. Якщо через деякий час втиснуте місце почне трохи випрямлятися - консерви зіпсовані. Рішуче викидайте їх
• Завжди тримайте поруч блокнот з ручку.
Підтримайте нас, розмістивши нашу кнопку в себе на сайті. Код:
Жарти, анекдоти, висловлювання

ПОКАЗАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ПОКАЗАТИ РЕЗУЛЬТАТИ

Cхід і захід Сонця:
Місто: Часовий пояс:

Широта:

Довгота:

Новини сайту
Несвічівськa ЗОШ Відео.
Випускниця Несвічівської ЗОШ Муха Юлія - чемпіонка Європи 2016 та 2017 року з армреслінгу серед юніорів!!! Відео. ...
час 25.05.2017 / 16:51